No products in the Quote Basket.
Don’t see what you’re looking for? Contact us and we’ll help you find exactly what you need.
| Features | programmable |
|---|---|
| Product Type | mixer |
| Voltage | 208v |
| Vendor Name | Varimixer |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 45439 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Discontinued Date | 2025-12-10 15:51:59 |
| Item Width | 29.75 cm |
| Item Height | 67 cm |
| Item Depth | 51.25 cm |
| Item Weight | 1147 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Floor Planetary Mixers |
| Specsheet | View Specsheet |