No products in the Quote Basket.
Don’t see what you’re looking for? Contact us and we’ll help you find exactly what you need.
| Amps | 30 Amps |
|---|---|
| Depth | 24" |
| Design | undercounter |
| Height | 32-5/16" |
| Installation Type | undercounter |
| Output | 24 racks per hour |
| Product Type | dishwasher |
| Safety and Compliance | cULus, NSF |
| Temperature Control | high temperature |
| Width | 22-11/16" |
| Vendor Name | Hobart |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 453733000 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Discontinued Date | 2025-11-05 11:11:10 |
| Item Width | 22.69 cm |
| Item Height | 32.94 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dishwasher, Undercounter |